Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Відкритий лист від мами талановитого хлопчика
22.11.2011

Громадській Раді премії «Гордість країни»
Журналістам «Нового каналу»
Журналістам газети «Факти»

Московенко Людмили Іванівни

вул. Шевченка, 1 кв. 42
м. Новоград-Волинський
Житомирської обл. 11700
моб. тел. 093 094 09 33

Шановні Добродії!

Благородна місія організаторів проекту «Гордість країни» вшановувати людей, які своєю активною життєвою позицією, силою духу, милосердям є прикладом для кожного українця. Зокрема, підтримка талановитої та обдарованої молоді заслуговує щирих слів вдячності. Тому звертаємось саме до Вас і надсилаємо на Ваш розгляд творчі роботи Московенка Євгена (14 років м. Новоград-Волинський) для участі у проекті «Гордість країни».

Мій син Московенко Євген Олегович 1997 р.н. ще з дошкільного віку захоплювався малюванням, відвідував гурток художньої творчості, а згодом, у гімназії гурток писанкарства та образотворчого мистецтва. Тепер навчається у третьому класі міської художньої школи. Євгену подобається займатися живописом, малюнком на камені, скульптурою, рисунком. Його роботи представлено у фотоальбомі на офіційній сторінці премії "Гордість країни" у соціальній мережі: Альбом Євгена Московенка.

Був неодноразово нагороджений грамотами, дипломами, подяками, брав участь у виставках, двічі нагороджений путівкою в «Артек», переможець обласного конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші» м. Житомир. Але хвороба затьмарює весь позитив життя, радість творчості, тому що постійно нагадує про себе. Проте, завдяки наполегливості та силі духу, Євген займається улюбленою справою і не втрачає надії на одужання.

Дитина під час пологів одержала родову травму, діагноз «Тотальний родовий параліч лівої руки», була двічі прооперована в дитячий клінічній лікарні «Охматдит» м. Київ. Щоб уникнути третьої операції, лікарі рекомендують пройти курс лікування в клініці В. Козявкіна, м. Трускавець, яке є дуже ефективним, але потребує значних коштів (майже 20 тис. грн.). Ще у 2009 р. мені надіслали лист із запрошенням на лікування дитини, але для мене це захмарна сума. Я, за скороченням виробництва, лишилася роботи, рік стояла на обліку в центрі зайнятості. На даний час не працюю, доглядаю за дитиною – інвалідом. Додаткових джерел для існування не маю. Звернення в медичні та соціальні заклади про допомогу безрезультатні.

Я просто у відчаї, час спливає, а я не можу допомогти розумній, обдарованій, але хворій дитині. Проте вірю, що спільними зусиллями, ми зробимо ще одне дитяче життя здоровим та щасливим. І хто зна, можливо у майбутньому юний художник стане знаменитим і буде щиро вдячний за своєчасну надану допомогу…


                                                                               З повагою Московенко Л. І.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років