Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

За дитиною – під кригу. Нашого героя Валентина Павлушенка не спинив ні мороз, ні крижана вода, ні швидка течія річки. За дитиною – під кригу. Нашого героя Валентина Павлушенка не спинив ні мороз, ні крижана вода, ні швидка течія річки.
05.12.2011

Це зараз через посуху в цій річці горобцю по коліно. Минулої зими під водою був навіть місток. А течія зносила все на своєму шляху.

Валентин Павлушенко, номінант премії “Гордість країни-2011”: “До забора тут вода кругом стояла. А була тут, як ополонка така не замерла вода. Течія ж сильна”.

Того ранку мати Богдана саме повернулася з пологового будинку й поралася вдома з найменшим сином. Тому старший Богданчик разом із середнім братом Артемом вирішив покататися на санчатах. Хлопці пішли до гірки поблизу річки. Спускаючись, Богдан не встиг загальмувати, заїхав просто в ополонку і відразу пішов під воду.

Богдан Павлушенко, провалився під кригу: “Тягнула вода. Я отак ногами намагався дістати. Але вони не достають уже”.

Малий Артем вже зібрався лізти в воду – витягати Богдана. Добре, що не встиг. Поруч саме опинився Валентин - ішов на роботу, коли почув крики.

Валентин Павлушенко, номінант премії “Гордість країни-2011”: “Все, він вже був під водою. Пішов сюди скоріше на міст. Лід трошки проламав і схватив його, і викинув на міст, і скоріше його до хати”.

Ольга – мати Богдана – каже, Валентин привів його додому геть мокрого. Тільки шапочка була трохи сухенькою.

Ольга Павлушенко, мати Богдана: “Тільки ввечері зрозуміла, що ж це таке трапилося. Відразу і зрозуміти не могла, що це таке було. А вночі дивлюся: боже, хоч живий залишився. А санчата так і потягнула туди вода”.

Богданові пощастило – відбувся легким переляком. Мати пригадує, у нього навіть нежитю не було. Восени Богдан пішов до школи. Ходить у один клас із Кариною - донькою свого рятівника.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років

дешевые проститутки