Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Номінант премії “Гордість країни” мріє про міжнародний фестиваль інвалідів Номінант премії “Гордість країни” мріє про міжнародний фестиваль інвалідів
16.11.2011

Мрія Остапа Бендера  була - Нью-Васюки… Торішній номінант премії "Гордість країни" - Олег Лаврук  мріє  про Нью-Шепетівку.

Спортсмен-візочник хоче організувати у своєму місті фестиваль для інвалідів. Міжнародного масштабу. Щоб на ньому і співали, і танцювали, і спортивні рекорди ставили. Почин, нехай і без закордонних гостей, уже відбувся.

Шепетівка шукає богатирів. Хто сильніший - має визначити штанга на 100 кіло.  Це рекорд, допоки… з інвалідного візка до спортивного знаряддя не береться Олег Лаврук. Улюбленець шепетівських жінок, взірець мужності для  тутешніх чоловіків. А йому - вже замало перемог спортивних. Прагне слави для міста. Рік Олег виношував план - як зробити з Шепетівки Нью-Васюки. Не під шахматний турнір. Хоче тут фестиваль для інвалідів започаткувати. Міжнародного масштабу. Масштаб, наразі, за межі України не вийшов. Але менше з тим. Учасники від щастя - світяться. Глядачів - не пропхнутися.  

На сцені по черзі  - артисти відомі і початківці…Здорові і не зовсім. В останніх хвилювання - через край. Але воно того варте, каже Віка - співачка на візочку. Для Віки – це перший виступ, на великій - принаймні для неї – сцені. Про таку, після аварії, дівчина навіть мріяти не наважувалася.

Вони щиро діляться усмішками і талантом. Та розуміють – це важливо не лише для них.

Щоб цього захотілося й іншим – ось мета Олега Лаврука.  Але самотужки йому її не потягти.

Олег Лаврук – чемпіон України з пауерліфтингу серед інвалідів, номінант премії "Гордість країни": Я хочу обратиться к людям у которих есть деньги, к нашим олигархам украинским - давайте проведем этот фестиваль такой в Украине, международный, где наряду со звдоровыми людьми будут выступать инвалиды.

А те, що їм аплодуватимуть не менше, ніж зіркам – навіть не сумнівається.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років