Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Михайло Український пробіг 3 тисячі 100 миль і приніс Україні новий рекорд Михайло Український пробіг 3 тисячі 100 миль і приніс Україні новий рекорд
28.11.2011

Мрія, яка здається нездійсненною. Мета, яка на перший погляд – нереальна маячня. Утім, в Україні є люди, які на межі своїх фізичних можливостей, ставлять неймовірні рекорди.

Історія така: з 1997 року в Нью-Йорку проходить найдовший марафон у світі. Дистанція, увага, 5 тисяч кілометрів за 50 днів. Цього року не просто протриматися, пробігти цю дистанцію на 6 діб раніше вдалося Михайлу Українцю з Бердянську. Цікава деталь - Михайло, як і решта марафонської команди - від професійного спорту далекі.

44 дні, 13 годин, 38 хвилин, 52 секунди. Так Михайло із гучним прізвищем Український здолав 3 тисячі 100 миль у Нью-Йорку, і приніс Україні новий рекорд. Світ перед Михайлом знімав капелюха, а в Українській книзі рекордів про нього досі не написали.

Михайло Український, бігун на ультра-довгі дистанції: “Мне кажется то, что я делаю это не только для меня, а этим я могу вдохновить массу народу”.

Михайло і решта українських марафонців долають захмарні дистанції не заради грошових премії, бо їх у тих змаганнях немає, і не заради слави, бо про їхні подвиги знає вузьке коло однодумців. Кажуть - бігають заради натхнення. Така у них філософія.

Михайло Український, бігун на ультра-довгі дистанції: “Я курил до 25 лет. Как только я начал бегать я почувствовал – мешает. И тут уже как на весах - покурить или пробежать. Конечно же пробежать. Так меньше курим, потом бросаем курить совсем. Бежим дальше, дольше, и тут вопрос – нужно больше энергии и здоровой еды, что мне выпить, пива или сока? Конечно сока”.

Вони не п’ють, не палять, і не вживають м’яса. Тренуються просто неба. Така біготня виливається у добру копійчину. Тільки Нью-Йоркський марафон з’їдає по 16 пар кросівок.

Михайло Український, бігун на ультра-довгі дистанції: “Вот в моей семье все меня поддерживают – мама, правда, переживает – как всякая мама. Она говорит, что ты сильно худеешь после этих забегов. Кроме того, у меня очень понятливый шеф на работе и он меня, и отпускает, и поддерживает, в том числе, и финансово”.

У кожного з них – купа рекордів. Але головна перемога – це перемога над собою. Це коли дистанцію навіть професійні спортсмени та медики називають небезпечною, а ці хлопці беруть і долають.

Валерій Іонов, бігун на ультра-довгі дистанції: “Я никогда даже в мыслях не собирался участвовать в марафоне. Физкультуру я вообще очень не любил. Когда вот это вот весь потный после физ-ры одеваешь школьный костюм и идешь на математику, мне это ужасно не нравилось!”

Біг – штука заразна, - сміються хлопці. Усі вони почали бігати коли познайомилися з Олегом Лєбедєвим. Це він був першим українцем, який сім років тому, здолав Нью-Йоркський марафон у 5000 кілометрів. А потім написав книжку про те, що нереальне – під силу кожному.

Олег Лєбедєв, головний тренер української марафонської команди: “Книжка вирус – стоит прочитать, и вы сразу захотите бегать”.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років