Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Навколо світу за 307 днів Навколо світу за 307 днів
03.01.2012

Валерій - перший мототурист з України, який пересік лінію екватора. За 10 місяців він проїхав усю Євразію, Північну та Південну Америку. Зараз вирушив у іншу подорож - Україною, аби показати  людям, що навіть найнеймовірніші мрії збуваються.

Валерій - звичайний український хлопець із села під Полтавою. Але, розповідає, ще в молодшій школі у нього з`явилася мрія - об`їхати увесь світ. У 16 років він вирішив, що зробить це на мотоциклі, а у 29 втілив свою мрію у життя.

Розповідає, із грошима та візами йому допомогла Федерація мотоциклетного спорту. План подорожі склав сам. 10 місяців Валерій провів на мотоциклі. Це в нього – дівчинка. Ніжно називає її Афричкою. Тепер от уже 2 місяці знову вчиться ходити пішки. Свою залізну конячку вивчив  досконало, щоб у дорозі обійшлося без сюрпризів. Під час подорожі говорив із нею щодня.
Валерій Кришень, номінант на премію «Гордість країни-2011»: Кожен день я розпочинав її на рахунок якихось пошкоджень, травм. Все до гвинтика перевіряв, і так кожного дня.

Валерій стартував із Росії, потім Казахстан. І там... зламав ногу. Каже, це ледве не зіпсувало йому навколосвітки. Була осінь, залишатися на місці не можна було – засніженими  російськими дорогами далеко не заїдеш. Та ще й на мотоциклі. Тому далі Валерій вирушив у гіпсі. Після Росії – була Південна Корея, а потім Америка - спочатку Північна, а далі Південна.

Валерій Кришень, номінант на премію «Гордість країни-2011»: Мені сподобалася дуже Мексика, мені сподобалася дуже Колумбія, мені Еквадор сподобався. Австрія в Європі.

Це тепер Валерій досвідчений мандрівник. До цієї подорожі він майже ніде не бував. І тепер знає, що  правильно не Гондурас, а ГондУрас. Найменше його вразила Європа - мовляв, там все занадто звичне. Найгостинніші люди живуть у Мексиці, найкрасивіші жінки - в Колумбії. Де живуть найстрашніші - не зізнається. Каже, для себе цю країну відмітив, але розповідати про це не хоче - не політкоректно.

Валерій Кришень, номінант на премію «Гордість країни-2011»: Я бачив у деяких країнах жінок, які не дуже за собою слідкували, або які виходили не вулицю без причесання.23:34 друзі обирайте собі дружин на україні. Не треба нікуди їхати… кращих ніж в Україні, ніде немає.

Тепер Валерій їздить країною зі своєю фотовиставкою та чиатє лекції школярам. Розповідає про свою навколосвітню подорож. А ще про те, що треба старанно вчитися, вестИ здоровий спосіб життя і обов`язково мріяти. І тоді досягнеш усього. Слухняні діти і собі починають думати -  куди б податися.

А у планах Валерія далі -  Африка, Південна Азія та Австралія. Та все це зачекає, поки не видасть книги - про усі свої пригоди.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років