Карта сайта Главная страница Контакты

Новини

Родина Ісаєвих виховує 8 дітей з різними недугами Родина Ісаєвих виховує 8 дітей з різними недугами
16.11.2011

Орден Княгині Ольги – за людяність. Світлана Ісаєва отримала його за те, що стала мамою для двох власних и сімох прийомних дітей.

Наймолодшій ще немає року, найстаршому – 12. І майже всі – ВІЛ-позитивні. Від них відвернулися деякі колишні друзі, їх лякали складним лікуванням… Їм щомісяця привозять коробки ліків і діти починають одужувати. Бо тепер живуть у родині, а не в сиротинці.

На стіні їх будинку - відбитки рук всіх членів великої родини Ісаєвих. Євген  - одним з перших на Донеччині на початку 90-х отримав статус ВІЛ-інфікованого. Багато хто був упевнений що жити йому залишилося лічені місяці. Проте він вижив, і має двох  дітей, яким вірус імунодефіциту від тата не передався. На собі відчувши проблеми ВІЛ-інфікованих, родина взяла до себе ще й малюків з цим діагнозом.

Євген Ісаєв, батько: "Мы не собирались, конечно, не планировали столько, если честно. Мы думали ну один Никита и на этом все, ну максимум ну два, ну Петя и всё. И вот уже до чего выросли . До стольких детей. Вообще не жалею ни секунды, что мы подписались на это бремя и пошли на эту проблему".

Світлані та Євгену щомісяця доводиться привозити додому цілий ящик препаратів антиретровірусної терапії. У кожної дитини  - індивідуальна складна схема прийому ліків. І не менш складно, ніж з хворобою, боротися з наслідками інтернатівського життя.

Світлана Ісаєва, мати: "Как живой цветок – его поливаешь он живет. Так и у нас дети. Их поливаешь любовью, заботой, они расцветают, они совсем становятся другие они меняются, единственное, что когда они с детских домов выходят они не могут наесться".

Сьогодні будинок Ісаєвих - це дитсадок і школа в мініатюрі. Малюків вчать розмовляти, трохи більших – алфавіту. А хто вже за віком більш відповідальний – довіряють доглядати малят.

Юра, син: "Каждый помогает. Сестра меня попросила, подошел сделал. Если тяжело ей помыть, сделать. Мне очень здесь нравится и родители отличные . Мне даже хочется чтобы в детском доме забирали такие же родители,как меня забрали".

Ісаєви готові взяти до себе ще дітей. Але для цього однієї любові замало – потрібно більше квадратних метрів.

Своїм піклуванням та турботою нові батьки роблять справжнє диво – медики свідчать, що стан ВІЛ-інфікованих дітей значно покращився. При цьому Євген та Світлана вважають, що справжні ліки для цих малюків – позбавлення від самотності.

До спискуГолосуй!

Лауреати минулих років