Карта сайта Главная страница Контакты

Лауреати

Маргарита Птущенко

Особисте досягнення

Гордість країни 2005 року

Маргарита Птущенко

Сімнадцятирічна донеччанка Рита Птущенко віртуозно грає на фортепіано. Природна вада - на правій руці у неї лише один пальчик - не зашкодила успішно закінчити школу мистецтв і стати лауреатом численних місцевих та всеукраїнських конкурсів.

Рита змалечку була обдарована на голос і тонке відчуття такту. Але на танці її не взяли. Мати спробувала віддати дочку до музичної школи. Вирішила - нехай співає. А Рита у школі почала грати на піаніно.

ptushenko_1.jpgВ одинадцять дівчинка подолала панічний страх перед публікою. Тоді ж уперше вийшла на сцену. Здоровою лівою бере акорди, правою виводить мелодію. Загалом репертуар у неї спеціальний. Наскільки це можливо, грає Баха. Легко їй даються естрадні мелодії, а ось сонати, твори з насиченою фактурою - ні. Якось у розпачі поривалася навіть покинути музику, та виховання завадило. Адже у сім"ї її навчили сприймати себе як звичайну людину.

Батько пішов із родини, коли доньці було 13. Нині Маргаритою опікуються бабця, мати, старший брат та давня подруга - вчителька музики.

Дівчина навчається в університеті -опановує психологію. Мріє назбирати грошей, щоб зробити кілька операцій та відновити руку

Відеосюжет про лауреата та фрагмент церемонії нагородження

Попри природну ваду руки, Рита - віртуозна піаністка
Загрузка плеера


Нагороду вручає Інна Богословська
Загрузка плеера


Переглянути інших лауреатів цього року

Переглянути інших лауреатів номінаціїГолосуй!

Лауреати минулих років